رستوران آذر بناب کیش

معرفی رستوران : رستوران آذر بناب یک رستوران سنتی آذری در جزیره کیش است. این رستوران که به علت منوی خود بیشتر به کبابی معروف است ، یکی از رستوران های قابل اعتماد برای صرف کباب در جزیره کیش است. محلی که رستوران در آن قرار گرفته است کوچک است و تنها ظرفیت پذیرش 40 نفر همزمان را دارد اما قسمت بیرون بر نیز فعال است و در هنگام کمبود جا می توانید از این قسمت غذای خود را سفارش دهید.مدیریت این رستوران بر عهده آقای وحیدان است.

رستوران آذر بناب کیش

منو رستوران : منوی این رستوران از انواع کباب ها شکل گرفته است. کباب سلطانی، بختیاری،‌ جوجه کباب، چنجه ، برگ، شیشلیک و کوبیده در این منو وجود دارد. در قسمت کوبیده تنوع زیادی می بینید و می توانید طعم های جدیدی مانند کوبیده تند، کوبیده مرغ، کوبیده گردویی ، کوبیده زرشک و کوبیده دوبل را امتحان کنید. غذای ویژه روزانه این رستوران نیز ماهی صید روز است. انواع دورچین و پیش غذا نیز به انتخاب شما مسافران تور کیش در کنار غذای شما سرو می شود. 

پیشنهاد ما : غذاهای این رستوران از گوشت تازه و در مقابل چشمان شما تهیه می شود. برنج استفاده شده در چلو نیز برنج صد در صد ایرانی کاشت شمال کشور است. قیمت های این رستوران نیز بسیار مناسب هستند.

رستوران آذر بناب کیش

ساعت کاری رستوران : 12:30 تا 17 برای سرو ناهار و 20 تا 23:30 برای سرو شام

موقعیت مکانی رستوران : جزیره کیش، بلوار مروارید، ایوان مروارید، غرفه 329

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید