تاکسی در جزیره کیش


گردشگران عزیز تور کیش می توانند برای گشت و گذار در این جزیره از تاکسی های تلفنی و تاکسی های خطی استفاده کنند که دارای نرخ مشخصی هستند. تاکسی های تلفنی سفید رنگ و تاکسی های خطی زرد رنگ هستند و گردشگران می توانند از مینی بوس و حتی اتومبیل های بدون راننده استفاده کنند.در واقع این اتومبیل ها را باتید از موسسات رنت کار اجاره کنند که هزینه آن بستگی به نوع ماشین و مدت زمان اجاره دارد. همچنین برای حمل و نقل بارهای شما نیز اتومبیل هایی در دسترس هستند که می توانید از ان ها استفاده کنید.

اگر برای گشت و گذار خود در جزیره از تاکسی استفاده کردید بدانید که سرنشین جلوی ماشین باید کمربند خود را ببندد و همچنین تاکسی بیشتر از ظرفبت ماشین مسافر سوار نمی کند زیرا این کار اکیدا ممنوع است. گردشگران عزیز تور کیش بدانند که نرخ کرایه تاکسی در جزیره از ساعت 6 الی 24 با نرخ کرایه در ساعات 24 الی 6 صبح کمی تفاوت دارد. مسیر تاکسی های خطی به صورت زیر است: بازار مرجان - بازار پردیس , خیابان فردوسی - خیابان آذربایجان , بازار سفین - خیابان کنار فاز A , بازار ونوس - بازار مروارید و... .

گردشگران عزیز تور کیش در هر جایی از جزیره که باشند در هر زمانی می توانند با موسسات تاکسی رانی که نام برخی از آنها به شرح زیر است تماس بگیرند تا تاکسی در اسرع وقت برای آنها فرستاده شود.

تاکسیرانی کرانه                                       4467201

تاکسیرانی توسن                                      4423024

تاکسیرانی رخش                                      4421155

تاکسیرانی دالاهو                                      4451566

تاکسیرانی پارس                                       4451913

تاکسیرانی پاییزه                                       4451700

تاکسیرانی هلال ماه                                  4451947

مینی بوسرانی اتو آرین                              4445610

مینی بوسرانی اتو آرمان سیر                     4451398

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید